Zwijnaarde3

 

Regeling vervoer luchthaven regio Gent en bredere omgeving

 

Eerst nogmaals herinneren aan onze vluchtgegegevens:

22/9 - SN 3175 - BRUFCO - 07u40 - 09u40

27/9 - SN 3184 - FCOBRU - 21u20 - 23u25

 

Voor het vervoer naar en van de luchthaven hebben wij beroep gedaan op Time2go. De verantwoordelijke voor ons vervoer is Gregory Dejong. Gsm: 32 485 17 76 69.

 

Er worden vier wagens ingezet. De kostprijs voor de rit heen en terug bedraagt per persoon 49. Wij vragen dat je het verschuldigde bedrag overschrijft op rekening van BE27 8910 1401 3173 van Davidsfonds Zwijnaarde, Brouwerijstraat 27 bus 10, 9810 Eke

 

Aanspr.

Naam

Straat

Gemeente

Telefoon

Gsm

E-mail

 

 

Mevrouw

De Bock Agnes

Hertooiebos 47

9052 Zwijnaarde

09/2214975

 

leon.boone@telenet.be

04:30

Wagen 1

Mevrouw

Viaene Suzanne

Cornelis De Schepperestraat 5

9052 Zwijnaarde

09/2226804

0475/489106

suzanne.viaene@telenet.be

04:35

 

De heer

Vandenberghe Patrick

Hutsepotstraat 92

9052 Zwijnaarde

09/2220464

0477/253543

p.vandenberghe@telenet.be

04:40

 

Mevrouw

Quartier Martine

Hutsepotstraat 92

9052 Zwijnaarde

09/2220464

0478/386327

martine.quartier@telenet.be

04:40

 

De heer

Braeckman Jean-Paul

Heerweg Zuid 140

9052 Zwijnaarde

09/2214826

0478/648588

jpaul.braeckman@gmail.com

04:45

 

Mevrouw

De Smet Martine

Heerweg Zuid 140

9052 Zwijnaarde

09/2214826

0473/790925

martine.desmet@telenet.be

04:45

 

 

AANKOMST

Brussels Airport

ZAVENTEM

 

 

 

05:30

 

Mevrouw

Van Meir Magdalena

Mortelputstraat 29

9830 Sint-Martens-Latem

09/2826080

 

gery.rasschaert@telenet.be

04:25

wagen 2

De heer

Raschaert Gery

Mortelputstraat 29

9830 Sint-Martens-Latem

09/2826080

 

gery.rasschaert@telenet.be

04:25

 

De heer

Lemaitre Piet

Vogelheide 32

9052 Zwijnaarde

09/2229730

 

pietlemaitre@telenet.be

04:35

 

De heer

De Clercq Eric

Eedstraat 84

9052 Zwijnaarde

09/2220652

0476/360652

Eric.De.Clercq8@skynet.be

04:40

 

De heer

De Vos Luc

Tweebekenstraat 4

9052 Zwijnaarde

09/2211589

0479/337684

ldv.zwyn@skynet.be

04:45

 

 

AANKOMST

Brussels Airport

ZAVENTEM

 

 

 

05:30

 

Mevrouw

De Brandt Francine

Cipresdreef 13

9030 Mariakerke

09/2267228

0477/797098

francine.debrandt@hotmail.com

04:30

wagen 3

De heer

Heiremans Augustin

Cipresdreef 13

9030 Mariakerke

09/2267228

0470/805591

augustin.heiremans@telenet.be

04:30

 

De heer

De Decker Arthur

Leebeekstraat 9

9000 Gent

09/2202582

 

dedeckertuur@hotmail.com

04:40

 

Mevrouw

Van Oostende Annie

Leebeekstraat 9

9000 Gent

09/2202582

 

avoostende@hotmail.com

04:40

 

Mevrouw

Decordier Cecilia Stephanie

Cyriel Buyssestraat 11

9000 Gent

09/2213461

0476/887014

cecilia.decordier@gmail.com

04:45

 

 

AANKOMST

Brussels Airport

ZAVENTEM

 

 

 

05:30

 

Mevrouw

Snoeck Lieve

Rozenlaan 6

9185 Wachtebeke

09/3450218

0475/823239

lieve.snoeck@telenet.be

03:40

wagen 4

Mevrouw

Van den Noortgate Judith

Vossenbergstraat 20

9041 Oostakker

09/2511626

0474/369921

judith.van.den.noortgate@telenet.be

04:00

 

Mevrouw

Verschueren Marijke

Admiraalstraat 70

9070 Destelbergen

09/2293063

 

marijke.verschueren@gmail.com

04:10

 

Mevrouw

De Bock Cecilia

Korenbloemenlaan 58

2880 Bornem

03/8894303

 

cecilia_de_bock@hotmail.com

04:45

 

 

AANKOMST

Brussels Airport

ZAVENTEM

 

 

 

05:30

 

 

Wij rekenen er op dat iedereen de timing keurig naleeft.

Wagen 4 heeft een vrij afwijkende timing omdat deze de grootste afstanden heeft te overbuggen. Tegelijkertijd was dit de beste haalbare planning.

 

Van harte,

 

Luc De Vos